Realizované projekty

Rezidence Vyšehrad

Na nároží ulic Lumírova a Na Bučance, přímo pod hradbami Vyšehradu vyrostl luxusní objekt s nadstandardně vybavenými apartmány, určenými k  pronájmu. Sestává ze dvou samostatných budov s  27 byty, ve kterých vám nabídne výjimečné a komfortní rezidenční bydlení v Praze s širokou paletou služeb.

Rezidence Vyšehrad je architektonicky ztvárněna tak, aby harmonicky zapadala do okolní zástavby prvorepublikových vil, je vzdušná a plná světla. Celkový dojem luxusního bydlení podtrhuje moderní a stylové vnitřní zařízení s důrazem na neokázalou eleganci. V maximální míře je zde využito klasických kvalitních přírodních materiálů.

Štěpánská 11, Praha 2

V roce 2000 byl zakoupen dům ve Štěpánské ulici proti kostelu Sv. Štěpána. Dům, původně bytový s obchodními prostory, byl v roce 2002 zrekonstruován na část kancelářskou ve 2., 3. a 4. nadzemním podlaží, a byla provedena půdní vestavba mezonetového bytu s terasou do vnitrobloku. V 1. nadzemním podlaží zůstaly zachovány luxusní obchodní prostory.

Dům je určen pro účely nájemní se snahou o zachováním komorního prostředí. Dispoziční řešení domu resp. jednotlivých podlaží, jeho charakter a zejména perfektně a citlivě provedená rekonstrukce s důrazem na památkové prvky resp. kvalitní repliky při maximálním komfortu nabízí nadstandardní využití těchto prostor.

V tomto objektu má sídlo i společnost R.S.Credit, s.r.o.

Karlovo náměstí 8, Praha 2

Objekt je situován v dolní části Karlova náměstí u výstupu ze stanice metra a zároveň nedaleko zastávky tramvají Moráň. Jednalo se původně o dvojdům, kde převažovaly byty, v přízemí pak byly umístěny obchody. Později byl objekt přestavěn na kanceláře se zachováním obchodních prostor.

Naší společností byl dům zakoupen na konci roku 2006. V roce 2009 prošel rekonstrukcí, která pozvedla úroveň kanceláří na standard požadovaný v dnešní době.

Vzhledem k jedinečnosti místa, ne kterém stojí, je objekt využíván ke komerčním pronájmům. V současné době je kancelářská část pronajatá státní správě – Regionální radě regionu soudržnosti Střední Čechy.

Apartmánový dům INKA - Špindlerův Mlýn

Apartmánový dům INKA je projekt, který nabídl současně pocit domova a relaxace v srdci přírody se zázemím bohaté sportovní a rekreační infrastruktury nejluxusnějšího střediska českých hor. Projekt je situován na jižním svahu romantického údolí Špindlerova Mlýna ve Svatém Petru. Nabízí nádherný výhled do širokého okolí, na Luční horu a sjezdovku STOH, která je součástí největšího lyžařského areálu v Čechách. Projekt obsahuje 20 apartmánů (od 1+kk po mezonetové 3+kk), 22 garážových stání a 6 venkovních parkovacích stání.

Rekonstrukce secesního domu na Hradčanech

Secesní dům v ulici na Valech je situován v prestižní lokalitě Prahy 6 - Hradčany v blízkosti Pražského Hradu. Z vyšších podlaží domu je magický výhled na Pražský hrad, Belveder, park Charlotty Masarykové a historickou Píseckou bránu.

V roce 2004 byla realizována generální rekonstrukce celého domu. Bylo zrekonstruováno původních 9 bytů, proběhla přestavba dvou nebytových prostorů, půdní vestavba dvou mezonetových bytů a přístavba výtahu.

Vila Václavka, Praha 5 -Malvazinky

Tento projekt je situován mezi zástavbou rezidenčních vil na svahu Mrázovka. Překrásný výhled na Prahu, zeleň v okolí a přitom blízkost centra dodávají projektu na atraktivnosti.

Společnost R.S. Credit s.r.o zpracovala tento projekt ve 3 stupních - 1. vyhledání a nákup pozemku, 2. zajištění Územního rozhodnutí a Stavebního povolení a 3. vypracování prováděcí dokumentace a výběr dodavatele stavby.

Tento komorní projekt s 10 dispozičně netradičními byty je natolik zajímavý, že o něj projevila zájem společnost OPUS a.s. a v březnu 2003 jí byl projekt prodán. Tato společnost zahájila realizaci projektu na podzim 2003 s dodavatelem vzešlým z původního výběrového řízení.

V Jirchářích 4, Praha 1

Činžovní dům byl postaven v roce 1890 a v pozdější době několikrát stavebně upravován. Je situován v klidné části historického centra Prahy. V roce 2005 byl koupen od restituentů se záměrem objekt zrekonstruovat na luxusní byty, využít stávající půdu na vybudování půdní vestavby a v přízemí zachovat nebytové prostory.

Projekt byl doveden do fáze vydání stavebního povolení a poté prodán firmě NJP First s.r.o., která celý záměr dokončila a v objektu si zřídila své sídlo.

Rezidence Smilova Pardubice

V roce 2007 byl zakoupen areál bývalých Východočeských tiskáren v centru Pardubic o výměře 3.800 m2 pozemků, a to se záměrem vytvořit na tak jedinečném místě jedinečný projekt. Záměr se postupem času vyvíjel až do současné podoby tří objektů s převažující bytovou částí. Komerční část, kde bude umístěna kavárna, restaurace, kanceláře, popř. wellnes bude orientována převážně do Smilovy ulice.

V domech je navrženo 101 bytů různých velikostí od 1+kk po 5+kk,  převažují spíše menší byty. Ve společném suterénu jsou navržena parkovací stání a sklípky pro jednotlivé byty.

Společnost získala na tento projekt územní rozhodnutí a prodala jej jako celek firmě STAKO s.r.o., www.stakohk.cz.

Rezidence Dívčí Hrady

U oblíbeného výletního místa vrchu Děvín, ze kterého je krásný výhled na celou Prahu, jsme pro Vás připravili nový bytový dům s moderním designem a krásnými výhledy. Velkou předností projektu je komorní velikost se třemi až  pěti byty na patře, což zajistí svým majitelům dostatečné soukromí. Nové byty jsou převážně koncipovány jako rodinné bydlení, ale v nabídce jsou i menší ateliéry, které mohou být vhodnou investicí. Každý byt má parkovací stání v  suterénu. Našim cílem je, abyste tu našli skutečný domov a dobré sousedy.

Rezidence Dívčí hrady Praha je určena  pro náročnější klientelu, která preferuje bydlení v klidu, s dobrou dostupností do širšího centra. Klienti ocení jak nabídku větších klasicky řešených bytů , tak i byty se specifickým dispozičním  řešením a atypickým  půdorysem  umístěné  v rozích domu. Pro mladé budou jistě lákavé   ateliéry  ve dvou velikostech, které jim umožňují bydlení na dobré adrese  za přijatelnou cenu. Byty díky velkým oknům nabízejí jedinečné výhledy.

Stavba byla dokončena v roce 2011 a bytové jednotky prodány.